Başkanın Mesajı

BELEDİYEMİZ

  • Güney Belediyesi / DENİZLİ
  • +90 258 451 20 10
  • guneybld@hotmail.com

Başkanın Mesajı

Başkan Halil AYHAN diyor ki;

 

''Gelecek Nesillere Dayanışma ve Saygıyı Miras Bırakacağız''  

Öncelikle bu güzel İlçede birçok projeyi tamamlayacağız , iyi olanda veya kötü olanda dahil sürekli yanımızda olan Güney Halkı ile birlikte olacaktır. bundan eminim Bunun için Güney Halkı' na şimdiden teşekkürlerimi sunar, bu sıcak birlikteliği benimle paylaşacak olan bütün ''ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMA'' içten sevgi ve saygılarımı gönderirim.

Göreve geldiğimiz bugünden itibaren halkımıza ve İlçemize hizmeti kendimize hedef olarak seçtik Gelişen ve değişen Türkiye' mizde yıllardır yaşadığımız, havasından suyundan,doğal güzelliklerinden faydalandığımız bu şirin İlçede hedeflediğimiz projeleri hayata geçirebilmek için halk dayanışmasının belkide başka hiçbir yerde görülmeyen bir örneğini sergileyeceğiz.

Kendimize hedef yol olarak sürekli projeler üretip bunları faaliyete geçirmeyi hedefliyoruz. Dengesiz veya plansız harcamalar yüzünden her defasında yarıda bırakılmak zorunda kalan işlerle örülü bir yönetim anlayışı değil, kısa zamanda gerekli harcamaları gereğinde yaparak, planlı ve projeli bir şekilde çalışarak başlanılan işi bitiren bir yönetim anlayışını benimsedik.

En kısa zamanda birçok projeye imza atacağız. Birçok proje tamamlayarak halkın hizmetine sunucağız. Bu amansız mücadele içerisinde halkımızdan gördüğümüz bir tebessüm bize her zaman ertesi sabah göreve başladığımızda ayrı bir sevinç ayrı bir enerji verecek. Bu yüzden Güney'deki gerçek ve samimi halk dayanışması bizi dahada teşvik edecek. Biz İlçemizin bu geleneklerini gelecek nesillere devretmek için çalışıyor ve elimizden geleni yapacağız.